O mnie


Mam na imię Joanna i kocham kolor. Stąd nazwa mojego bloga.

Lubię pisać, tworzyć i robić zdjęcia.
Od 10 lat prowadzę Mamę w Centrum, gdzie proponuję Mamom różne warsztaty i spotkania. Przez 9 lat prowadziłam autorską grupę rozwojową dla młodych mam - Krąg Matek.
Jestem trenerką umiejętności wychowawczych FamilyLab Polska, organizacji założonej przez Jespera Juula. Prowadzę warsztaty dla rodziców, wykłady, piszę teksty na tematy rodzicielskie. Najbliższy mi styl wychowania to ten oparty na bliskości i szacunku. Jestem współautorką przewodników po Warszawie - "Maluch w Warszawie" i "Junior w Warszawie". 

Od 3 lat zajmuję się fotografią. Zapraszam Was na sesje rodzinne (z dziećmi, babciami, dziadkami, w parach).
Mogę zrobić Wam klasyczne zdjęcia portretowe (np: rodzina w parku) lub uwiecznić Was w reportażu z codzienności (np: w Waszym domu). Bardzo lubię zdjęcia "bliskościowe" - pokazujące Was i Waszych bliskich w naturalnych, codziennych sytuacjach. Przy małych dzieciach cenię sobie zdjęcia pokazujące maluchy w chustach, nosidłach, przy piersi, w Waszych ramionach.
W pracy fotografki wykorzystuję moje wieloletnie doświadczenie pracy z młodymi rodzicami i małymi dziećmi. Nie straszne mi płaczące maluchy i założenia, które się nie spełniają. Jestem cierpliwa i elastyczna przy pracy z małymi dziećmi.
Uwieczniam też kameralne uroczystości rodzinne - śluby cywilne, chrzty, urodziny, rocznice, czasy narzeczeńskie. Bardzo lubię robić zdjęcia w przedszkolach.
Staram się "nie atakować" aparatem, stworzyć zrelaksowaną atmosferę i spróbować uchwycić piękno i prawdę o Was.

Tutaj (klik) możecie zobaczyć moje prace i zamówić sesję.
Fotograficznie współpracuję z portalem Ładne Bebe (tutaj sesje dla ŁB).
Odprężam się przy robieniu zdjęć przyrody i moich dzieci oraz spacerach po lesie.

Prywatnie mam szczęście być mamą Antka i Zosi oraz żoną cudownego mężczyzny. Bliskie jest mi holistyczne podejście do życia, ciała, rodzicielstwa, relacji. Staram się żyć uważnie. Lubię wszystko co piękne, prawdziwe i nienachalne.
Pasjonuję się wystrojem wnętrz, jestem wielbicielką kolorowego stylu skandynawskiego i polskiego stylu lat 60 (moje wnętrza możesz zobaczyć TU klik.).
Całą rodziną uwielbiamy podróżować - dalej lub bliżej. Nie ma to znaczenia - byle razem.

Zapraszam Was do kontaktu ze mną, bycia na blogu (każdy Wasz komentarz to dla mnie wielka radość) oraz do zamawiania sesji.

Joanna Szpak-Ostachowska

Zdjęcie z "dzióbkiem" ;-) - nieoceniona Iza Perez Herriette.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwielbiam Twoje komentarze :-)
Pisz, polemizuj, pytaj. Dzięki temu blog żyje.

Copyright © 2016 Joanna w Kolorze , Blogger