Chwile - 26/15


W mijającym tygodniu:
*Słońce w trawach. *Ciasta i laurki dla Taty na Dzień Ojca.


 *Podziękowania rysunkowe od Zosi dla najlepszej logopedki, pani Ani. Dzięki niej, bez większego stresu, Zosia mówi pięknie i wyraźnie. Oda do Pani Ani, złożona z syczących i szumiących głosek :-)


*Wizyta kolegów Antka i rozkoszny koniec roku w tle. Lubię gościć gości moich dzieci :-)
 


*Pożegnanie przedszkola. Na tym oficjalnym nie byliśmy, bo Zosia nie chciała i się rozchorowała, ale było jeszcze drugie - kameralny piknik naszej grupy razem z paniami. To było wzruszające popołudnie. Jedna z mam przygotowała dla naszej grupy albumy pamiątkowe. Ja miałam przyjemność robić dzieciom zdjęcia do tego albumu :-) Zosia ogląda teraz to dzieło nieustannie.
W tym przedszkolu "spędziłam" 7 lat - 7 dobrych lat. Czytałam dzieciakom książki, pomagałam w organizacji różnych atrakcji, byłam przewodniczącą Rady Rodziców. Moje dzieci dorastały w dobrym, wspierającym środowisku. Nie wiem, co ja zrobię we wrześniu? Chyba będę tam jeździć pod drzwi... Pani Kasiu, Pani Krysiu, Pani Agnieszko, Pani Dyrektor - DZIĘKUJĘ!


*I nieustająco kwiaty dookoła.

11 komentarzy:

 1. Asiu, to ja poproszę o namiar na panią Anię, tak na od września :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu, pani Ania to Anna Błaszczyk-Sadowska, wiem, że w naszym przedszkolu są otwarte konsultacje logopedyczne, ale nie wiem, czy pani Ania przyjmuje prywatnie lub w innych przedszkolach. Dziś powinna być w naszym przedszkolu, więc możesz przedzwonić.

   Usuń
  2. p.s. Przedszkole Misia Czarodzieja :-)

   Usuń
 2. Piekne chwile! Szczegolnie te dotyczace dzieciakow:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne migawki :-) I jak ładnie napisałaś o przedszkolu. Świetnie, że zarówno Twoje dzieciaki, jak i Ty, będziecie mieć tak dobre wspomnienia z tego okresu . A zdjęcia robisz przepiękne, nastrojowe.. ale pewnie o tym wiesz ;-) Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Twoje zdjęcia, zachwyt nad chwilą. Chwasty w obiektywie - majstersztyk:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach! Moniko dziękuję! Od Ciebie to wielkie wyróżnienie.

   Usuń
 5. Boskie te chwile u Ciebie :)

  Chwasty megamagiczne, jakby je tak na papier i w ramy..... cudo!!!

  Ściskam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Renatko, jeszcze nie mam śmiałości, żeby powiesić swoje zdjęcia ;) Może juz czas?

   Usuń

Uwielbiam Twoje komentarze :-)
Pisz, polemizuj, pytaj. Dzięki temu blog żyje.

Copyright © 2016 Joanna w Kolorze , Blogger